GeForce RTX™ 30 SERİSİ DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLAR

GeForce RTX™ 30 SERİSİ DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLAR

NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Serisi Excalibur  Dizüstü Bilgisayar GPU'ları, oyuncular ve içerik oluşturucular için dünyanın en hızlı dizüstü bilgisayarlarına güç sağlıyor. Bu GPU’lar, size en gerçekçi ışın izleme özellikli grafikleri ve NVIDIA DLSS gibi son teknoloji yapay zeka özelliklerini sunmak için NVIDIA'nın 2. nesil RTX mimarisi Ampere ile üretilmiştir. Ayrıca Max-Q Teknolojileri, her zaman olduğundan daha hızlı ve iyi olan ince, yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar üretmek için yapay zekanın gücünü açığa çıkarır.  

RTX. IT’S ON.

RTX. IT’S ON.

EN ÜST DÜZEY IŞIN İZLEME VE YAPAY ZEKA
NVIDIA RTX, oyun ve yaratıcılıkla ilgili yöntemlerimizde devrim yaratan ışın izleme ve yapay zeka teknolojileri için en gelişmiş platformdur. 150'den fazla popüler oyun ve uygulamada, inanılmaz hızlı performansa sahip gerçekçi grafikleri veya NVIDIA DLSS ve NVIDIA Broadcast gibi en yeni teknoloji yapay zeka özelliklerini sunmak için RTX kullanılmaktadır. RTX yeni standarttır.

NVIDIA DLSS İLE DAHA HIZLI PERFORMANS ELDE EDİN

NVIDIA DLSS (Derin Öğrenme Süper Örnekleme) ile performans artışı elde edin. GeForce RTX GPU'lardaki yapay zekaya özel tensör çekirdekleri, tavizsiz görüntü kalitesiyle oyunlarınıza hız artışı sağlar. Bu, daha da iyi bir görsel deneyim için ayarları ve çözünürlüğü en yüksek düzeylere getirmenizi sağlar.

SADECE GEFORCE RTX'TE

DAHA SÜRÜKLEYİCİ DENEYİMLER

Işın izleme, ışığın gerçek dünyadaki davranışlarını simüle ederek oyuncular ve içerik oluşturucuları için en gerçekçi ve sürükleyici grafikleri sunar. GeForce RTX 30 Serisi, maksimum ışın izleme performansı için 2. nesil RT çekirdeklerine sahiptir.

OPTİMİZE EDİLMİŞ GÜÇ VE PERFORMANS

NVIDIA Max-Q, ince form faktörlerinde yüksek performans sağlamak için dizüstü bilgisayarları optimize eden, yapay zeka destekli bir teknoloji paketidir.

OPTİMİZE EDİLMİŞ GÜÇ VE PERFORMANS
ZAFERİ MİLİSANİYELER BELİRLER

ZAFERİ MİLİSANİYELER BELİRLER

NVIDIA Reflex, en üst düzey rekabet avantajını sunar. En düşük gecikme. GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarlar ile güçlendirilen en iyi duyarlılık. Rekabetçi oyunlardaki sistem gecikmesini ölçüp optimize eden devrim niteliğindeki bir teknoloji paketi sayesinde hedefleri daha hızlı belirleyin, daha seri bir şekilde tepki verin ve hedef isabetinizi artırın.

YARATICILIĞINIZI GELİŞTİRİN

YARATICILIĞINIZI GELİŞTİRİN

GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar sayesinde yaratıcı projelerinize seviye atlatın. Özel sürücü ve araçlardan oluşan NVIDIA Studio platformuyla en iyi yaratıcı uygulamalarda yapay zeka hızlandırmasını deneyimleyin ve iş akışlarınızı geliştirin. İster karmaşık 3D sahneler oluşturuyor, ister 8K video düzenliyor, ister NVIDIA Omniverse™ ile sorunsuz bir şekilde bağlantı kuruyor ve iş birliği yapıyor olun, GeForce RTX GPU'lar size en iyiyi yaratmanız için gereken performansı sunar.

CANLI YAYIN İÇİN TASARLANDI

İnanılmaz grafikler ve kusursuz, takılmayan yayın akışı ile tüm dikkatleri üzerinize çekin. GeForce RTX GPU'lar, hayranlık uyandıran bir performans ve görüntü kalitesi sunmak amacıyla tasarlanan NVIDIA Encoder (NVENC) sayesinde gelişmiş yayın özelliklerini bünyesinde barındırır. Ayrıca sevdiğiniz tüm yayın uygulamalarına yapılan özel optimizasyonlar ile hedef kitlenize mümkün olan en iyi deneyimi her daim yaşatabilirsiniz.

YAPAY ZEKA DESTEKLİ EV STÜDYONUZ

YAPAY ZEKA DESTEKLİ EV STÜDYONUZ

Herhangi bir odayı ev stüdyonuz haline getiren NVIDIA Broadcast uygulaması; gürültü giderme, sanal arka plan ve diğer pek çok güçlü yapay zeka efektiyle canlı yayınlarınızı, sesli sohbetlerinizi ve görüntülü konferans görüşmelerinizi bir üst seviyeye taşır.

GAME READY SÜRÜCÜLERİ

GAME READY SÜRÜCÜLERİ

GeForce Game Ready Sürücüleri en sevdiğiniz oyunlarda en iyi deneyimi sunar. Geliştiriciler ile iş birliği içinde hassas bir şekilde ayarlanan bu sürücüler, maksimum performans ve güvenilirlik için binlerce donanım yapılandırmasında test edilmiştir. Ayrıca oyun ayarlarını tek bir tıkla optimize etmenize ve en yeni NVIDIA teknolojileri ile güçlenmenize olanak tanır. Biz buna Game Ready diyoruz.

OKUL İÇİN YANINIZA EN İYİ ARAÇLARI ALIN

OKUL İÇİN YANINIZA EN İYİ ARAÇLARI ALIN

GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarlar, FeTeMM ve veri bilimlerinden yapay zekaya, tasarıma ve içerik oluşturmaya kadar en zorlayıcı ödevlerin üstesinden gelebilir. Simülasyon, modelleme ve veri bilimi iş süreçlerini hızlandırdığından, dizüstü bilgisayarlarında daha fazla performansa ihtiyaç duyan öğrenciler için idealdir. Yapay zeka ile güçlendirilen uzaktan öğrenme ve iş birliği özellikleri öğretmenler ve sınıf arkadaşları ile bağlantı kurmayı kolaylaştırır. Daha hızlı çalışın, daha akıllıca ders çalışın ve GeForce ile eğitiminizden en iyi şekilde yararlanın.

EK ÖZELLİKLER VE AVANTAJLAR