Çalışın, Oynayın, Oluşturun. Hızlı Bir Şekilde.

Çalışın, Oynayın, Oluşturun. Hızlı Bir Şekilde.

NVIDIA yapay zeka desteğini alın.

NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Serisi ve Studio dizüstü bilgisayarlar yapay zekanın gücünü kullanarak oyun oynamanızı, içerik oluşturmanızı ve öğrenmenizi hızlandırır. En yeni oyunlara gerçekçi yapay zeka destekli grafiklerle üst düzeyde güç katın, yaratıcı araçlar ve teknolojilerden oluşan özel NVIDIA Studio platformuna erişim sağlayın ve FeTeMM uygulamalarını hızlandırarak ödevlerinizi daha hızlı yapın. Max-Q Teknolojileri pil ömrünü, akustiği ve verimliliği optimize ederek öğrencilerin hayat standartlarına uygun daha ince ve daha hafif tasarımlar sunar.

GeForce RTX Dizüstü Bilgisayar Satın Alın

Excalibur G870

G870.1245-DFB0X-B
12. Nesil Intel® Core™ i5 12450H İşlemci
FreeDOS
32GB DDR4
NVIDIA® GeForce® RTX4060 8GB 128 Bit GDDR6
1TB M.2 SSD PCle 4.0 (Okuma: 5000MB/s - Yazma: 3600MB/s)


 

Excalibur G870

G870.1245-BFA0X-B
12. Nesil Intel® Core™ i5 12450H İşlemci
FreeDOS
16GB DDR4
NVIDIA® GeForce® RTX4050 6GB 96 Bit GDDR6
1TB M.2 SSD PCle 4.0 (Okuma: 5000MB/s - Yazma: 3600MB/s)


 

Excalibur G911

G911.1390-DX70X-C
13. Nesil Intel® Core™ i9 13900HX İşlemci
FreeDOS
32GB DDR5 4800MHZ
NVIDIA® GeForce® RTX4070 8GB 128 Bit GDDR6X
2TB M.2 SSD PCle 4.0 (PCle; Okuma: 5000MB/s - Yazma: 4200MB/s)


 

Yapay Zekayı Tarafınıza Çekin

Siz ister yapay zeka algoritmalarıyla, ister rakiplerinizi yenilgiye uğratmakla, ister bir sonraki başyapıtınızı yaratmakla uğraşıyor olun; yapay zeka zirveye ulaşmanızda size yardımcı olmak için yanınızda. Her zaman yanınızda ve kampüste olan asistanınız, en iyi yeteneklerinizi alır ve hem onları hem sizi hep daha iyiye götürür. Yapay zeka ile hızlandırılmış uygulamalar ve araçlar sayesinde eskiden yapabildiklerinizin sınırları artık bir başlangıç noktası haline geldi. Artık nereye gideceğiniz size kalmış.

NVIDIA Max-Q Teknolojileri ile Güçlendirildi

Taşınabilir, Sessiz ve Güçlü Dizüstü Bilgisayarlar

 

Derslerinizi Hızlandırın

Derslerinizi Hızlandırın

GeForce RTX 40 Serisi Dizüstü Bilgisayar GPU’ları; mühendislik, mimari, bilgisayar bilimi, veri bilimi, ekonomi ve daha birçok alanda en sık kullanılan uygulamaları hızlandırır. Böylece daha akıcı 3B tasarım ve modelleme, daha hızlı yapay zeka eğitimi ve simülasyon ile daha doğru makine öğrenimi modelleri elde edilir. GeForce Dizüstü Bilgisayar GPU’ları, hem düşük seviye hem de yüksek seviye dersler için ihtiyacınız olan gücü sağlar. Tüm işlerinizi gören tek bir bilgisayar sayesinde bilgisayar laboratuvarından çıkın, ödevlerinizi daha hızlı bitirin ve dilediğiniz yerden çalışın.

FeTeMM Uygulama Performansı

GeForce Dizüstü Bilgisayarlar ile Hızlandırılmış Önde Gelen FeTeMM Uygulamaları

Şimdi Sıra Oyunda

GeForce RTX 40 Serisi dünyanın en hızlı dizüstü bilgisayarlarına güç veriyor. Böylece en yeni ve en iyi oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Işın izleme ile en gerçekçi ve etkileyici grafikleri, yapay zeka destekli DLSS 3 ile performanstaki muazzam artışı ve en üst düzey rekabet avantajını sunan en düşük sistem gecikmesi ve en iyi duyarlılığı deneyimleyin.

Oyun Performansı

Fikir Sizden, Hız NVIDIA Studio’dan

Fikir Sizden, Hız NVIDIA Studio’dan

GeForce RTX 40 Serisi Dizüstü Bilgisayarlar, yaratıcı projelerinizin tümü için üstün performans sunar.  Gelişmiş efektleri kolaylıkla uygulayabilmek için yapay zekanın gücünü kullanın. Gelişmiş içerik oluşturma, iş birliği veya uzaktan öğrenme için Studio’nun NVIDIA Broadcast uygulaması gibi araçlarına özel erişim elde edin. NVIDIA Studio Sürücüleriyle yaratıcı çalışmalarınız için maksimum kararlılık ve ışık hızında performansın kilidini açın. 3B modeller oluşturmaktan 8K HDR RAW video düzenlemeye veya ödevlerinizi daha da dikkat çekici hale getirmeye kadar yaratıcı fikirlerinizi hızlı bir şekilde hayata geçirmekte özgürsünüz.

İçerik Oluşturma Performansı

Ne Kadar Kısa Bekleme Süresi O Kadar İyi

GeForce Dizüstü Bilgisayarlar ile Hızlandırılmış Önde Gelen İçerik Oluşturma Uygulamaları

Özel Studio Uygulamaları ve Yazılımları

Okul İçin Yaratıcı Araçlar

Canlı Yayınlarınızın Kalitesini Üst Düzeye Çıkarın

NVIDIA Broadcast uygulaması, yapay zekanın gücü sayesinde  web kameralarını, mikrofonları ve hoparlörleri üst düzey cihazlara dönüştürerek alanınızı bir ev stüdyosu haline getirir. Gürültü giderme, sanal arka plan ve diğer pek çok ses ve video efektiyle canlı yayınlarınızı, sesli sohbetlerinizi ve görüntülü konferans görüşmelerinizi bir üst düzeye taşıyın.