Gücünüze Güç Katın

Gücünüze Güç Katın

Geforce RTX Excalibur G900 Bilgisayarlar Şimdi Outriders Hediyeli!

RPG unsurlarına sahip etkileyici nişancı oyunu Outriders'da düşmanlarla dolu bir gezegenin dehşetli dünyasında savaşın. NVIDIA GeForce RTX teknolojisi en gelişmiş oyun deneyimini sunuyor. Sınırlı bir süre için kampanyaya dahil GeForce RTX Excalibur G900 oyun bilgisayarı satın alarak Outriders oyununu kazanın.

Kişi başına bir kod. *Şartlar ve koşullara tabidir.

Outriders’ı Geforce Rtx İle Deneyimleyin!

 GeForce Now İle İstediğiniz Yerden Outriders Oynayın

GeForce Now İle İstediğiniz Yerden Outriders Oynayın

GeForce NOW™, düşük kapasiteli donanımınıza Outriders'ı bulut üzerinde oynama gücünü verir. Outriders karakterinizi kişiselleştirin ve buluttan akış ile istediğiniz yerden oyuna bağlanın. Steam, Epic Games Store ve benzeri mağazalarda bulunan PC oyun kütüphanenize anında erişin.

Mükemmel Oyun Deneyimi

Mükemmel Oyun Deneyimi

GeForce Rtx™ Excalibur G900 Dizüstü Bilgisayarlar

GeForce RTX™ GPU'lar; oyuncular ve içerik oluşturucuları için dünyanın en hızlı dizüstü bilgisayarlarına güç veriyor. Ödüllü Ampere mimarisi ile oluşturulan bu GPU’lar, size en gerçekçi ışın izleme özellikli grafikleri, son teknoloji yapay zeka özelliklerini ve yeni Max-Q teknolojilerini sunar.

© 2021 NVIDIA Corporation. Her hakkı saklıdır. NVIDIA, NVIDIA logosu ve GeForce RTX; NVIDIA Corporation’ın ABD ve diğer ülkelerde ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır. Diğer şirket ve ürün adları bağlantılı oldukları ilgili şirketlerin ticari markaları olabilir. OUTRIDERS © 2021 Square Enix Limited. Her hakkı saklıdır. PCF Group S.A. tarafından geliştirilmiştir. SQUARE ENIX ve SQUARE ENIX logosu, Square Enix Holdings Co. Ltd şirketinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. OUTRIDERS, Square Enix Ltd.'nin tescilli ticari markası veya ticari markasıdır. People Can Fly ve People Can Fly logosu, PCF Group S.A.'nın tescilli ticari markalarıdır. 

*Stoklar tükeninceye kadar. Paket yalnızca kampanya dahilindeki dizüstü bilgisayarlar için geçerlidir: GeForce RTX 3080, GeForce RTX 3070, GeForce RTX 3060, GeForce RTX 2080 Super, GeForce RTX 2080, GeForce RTX 2070 Super, GeForce RTX 2070, GeForce RTX 2060. Kampanya dahilindeki iş ortağı ürünlerinin eksiksiz listesi için lütfen Şartlar ve Koşullar’ı inceleyin. Oyun, kampanya dahilindeki ekran kartlarının takılı olduğu bir dizüstü bilgisayar üzerinde, GeForce Experience™ uygulaması aracılığıyla alınmalıdır. Müşteri, kod kullanma işlemi için oyunun yaş gerekliliğini karşılıyor olmalıdır. Bölge/Ülke Gereklilikleri: Bazı kuponların belirli bölge veya ülkelerde kullanılmaları gerekir. Lütfen kodu uygun ülke/bölgede kullanın.  
 

Kampanya Koşulları

Kampanya; Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.  Kampanya; 15 Nisan 2021 tarihine kadar yürürlülükte olacaktır. Kampanya; Nvidia GeForce RTX ile birlikte Casper Bilgisayardan satın alınan Excalibur G900 model bilgisayarlarla birlikte Outriders hediye edilmesi olarak tanımlanmıştır.  Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş; kampanya koşullarını, bitiş tarihini ve hediye ürünü haber vermeksizin, süresiz olarak değiştirme hakkını saklı tutar. *... Devamını Göster

Kampanya; Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. 

Kampanya; 15 Nisan 2021 tarihine kadar yürürlülükte olacaktır.

Kampanya; Nvidia GeForce RTX ile birlikte Casper Bilgisayardan satın alınan Excalibur G900 model bilgisayarlarla birlikte Outriders hediye edilmesi olarak tanımlanmıştır. 

Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş; kampanya koşullarını, bitiş tarihini ve hediye ürünü haber vermeksizin, süresiz olarak değiştirme hakkını saklı tutar.

*Kampanya stoklarla sınırlıdır. Son kullanım tarihi 14.05.2021'dir.

***Kampanyadan yararlanmak için satın aldığınız ürünün seri numarasını aşağıda belirtilen mail adreslerinden bir tanesine gönderebilir veya whatsapp destek hattımızdan mesaj atabilirsiniz.

MAIL ADRES: excalibursupport@casper.com.tr
MAIL ADRES: mhb@casper.com.tr