Paraf Para Kampanyası

Paraf Para Kampanyası

casper.com.tr'de Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 1000 - 2999 TL arası işlemlere 50 TL, 3000TL üzeri alışverişe 100 TL ParafPara! 

Kampanya Koşulları

Paraf ile Casper.com.tr’de 100 TL’ye varan ParafPara! 2-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında casper.com.tr'de Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 1000 - 2999 TL arasındaki alışverişe 50 TL ParafPara; 3000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL ParafPara verilecektir. Ödül kazanımına ilişkin bilgi SMS’le bildirilecektir. Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecektir. Kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir.... Devamını Göster

Paraf ile Casper.com.tr’de 100 TL’ye varan ParafPara!

2-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında casper.com.tr'de Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 1000 - 2999 TL arasındaki alışverişe 50 TL ParafPara; 3000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL ParafPara verilecektir.

Ödül kazanımına ilişkin bilgi SMS’le bildirilecektir. Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecektir. Kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir.

Kazanılan ParafPara’lar 15 Ağustos 2021 tarihine kadar kullanılacak olup, kullanılmayan ParafPara’lar 16 Ağustos 2021 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan ilk işlemi ile bir kez yararlanabilir ve en fazla 100 TL ParafPara kazanabilir.

Paraf, Parafly ve sanal kartlar kampanyaya dahil olup, Paraf Business, Parafree ,Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, HalkCard, ek kartlar, debit kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. 

Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. İşlemin iadesi ile birlikte kampanya tutar kriterinin altına düşmesi durumunda verilen ParafPara geri alınacaktır. 

Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.