Modern bilgisayarlarla olanak sağlayın

Hibrit çalışma modeli için tasarlanan, Intel vPro® platformuyla desteklenen Windows 11 Pro yüklü yeni bilgisayarlar, IT ve güvenlik için modern yönetimle birlikte ekibinizin her yerden sorunsuz bir şekilde iş birliği yapmasına yardımcı olur.

En yeni bilgisayarlar. En son yenilikler.

Ekibinizin, nerede olduğu fark etmeksizin çalışabileceği araçlara sahip olduğundan emin olun. Intel vPro® platformuyla desteklenen Windows 11 Pro ile en geniş yeni cihaz yelpazesi arasından seçim yapın. Modern işyerleri için yenilikler.

Casper Nirvana X500

Intel® Core™ i5 10210U İşlemci
Windows 11 Pro
32GB DDR4
Intel® G1 (İ3&İ5) & Iris Plus (i7) Graphics
1TB 2.5" 5400RPM HDD + 240GB M.2 SSD (SSD; Okuma: 560MB/s - Yazma: 500MB/s)

Casper Nirvana S500

11. Nesil Intel® Core™ i7 1165G7 İşlemci
Windows 11 Pro
32GB DDR4
Intel® Iris Xe Graphics G7
1TB 2.5" 5400RPM HDD + 1TB M.2 SSD PCle 3.0 (PCle; Okuma: 1750MB/s - Yazma: 1685MB/s)

Casper Nirvana A570

11. Nesil Intel® Core™ i5 1135G7 İşlemci
Windows 11 Pro
16GB DDR4
Intel® UHD Graphics G1
500GB M.2 SSD PCle 3.0 (PCle; Okuma: 1750MB/s - Yazma: 1630MB/s)

Modern bilgisayarlarla potansiyeli açığa çıkarın

Intel vPro® platformuyla desteklenen Windows 11 Pro yüklü modern bilgisayarlara yatırım yaptığınızda, iş için geliştirilmiş, BT için tutarlı ve herkes için güvenli araçlara sahip olursunuz.

 

Videoyu izleyin>

Casper Nirvana M600

11. Nesil Intel® Core™ i7 11700 İşlemci
Windows 11 Pro
64GB DDR4
Intel® Ekran Kartı
1TB M.2 SSD PCle 3.0 (Okuma: 2100MB/s - Yazma: 1700MB/s)

 

Casper Nirvana N200

11. Nesil Intel® Core™ i5 11500 İşlemci
Windows 11 Pro
16GB DDR4
Intel® Ekran Kartı
500GB M.2 SSD PCle 3.0 (PCle; Okuma: 1750MB/s - Yazma: 1630MB/s)

 

Casper Nirvana M300

11. Nesil Intel® Core™ i5 11400 İşlemci
Windows 11 Pro
8GB DDR4
Intel® Ekran Kartı
500GB M.2 SSD PCle 3.0 (PCle; Okuma: 1750MB/s - Yazma: 1630MB/s)

Windows 11 işletim sistemi

 

Intel vPro® platformuyla desteklenen Windows 11 Pro yüklü bilgisayar sayesinde kullanıcılar çok daha güvende. Casper Nirvana M600 , M300, N200 modellerimizde desteklenen Vpro’lu modellerimiz için özel teklif alabilirsiniz.

Windows 11 işletim sistemi

 

Intel vPro® platformuyla desteklenen Windows 11 Pro yüklü bilgisayar sayesinde kullanıcılar çok daha güvende. Casper Nirvana M600 , M300, N200 modellerimizde desteklenen Vpro’lu modellerimiz için özel teklif alabilirsiniz.

 Modern bilgisayarlarla anında üretkenlik

Modern bilgisayarlarla anında üretkenlik

Birinci sınıf performansla ve snap tasarımları² gibi sezgisel deneyimlerle üretkenliğinizi arttırın.

Güvenle iş birliği yapın

Güvenle iş birliği yapın

Intel vPro® platformu ve Microsoft 3651 ile yeni Windows 11 Pro bilgisayarlarda konferansları modernleştirin. Görüntülü konferanslar7 için en iyi Wi-Fi teknolojisi olan Intel® Wi-Fi 6E ile bağlantıda kalın. Doğrudan görev çubuğundan4 anında içerik paylaşın, sesi açıp kapatın ve ayrıca akıllı gürültü önleme ve bulanıklaştırma5 sayesinde odak noktanızı koruyun.

 Bildiğiniz BT araçlarıyla sunulan modern bir deneyim

Bildiğiniz BT araçlarıyla sunulan modern bir deneyim

Intel vPro® platformuyla desteklenen Windows 11 Pro bilgisayarlarda uzaktan çalışanların hızla çalışmaya başlamasını3 sağlayın. Bulut araçları ve sıfır temasla dağıtım, bilgisayar yönetimini kolaylaştırır.

Yerleşik güçlü güvenlik

Yerleşik güçlü güvenlik

Gelişmiş şifreleme ve Windows Hello8 gibi önceden etkinleştirilmiş güçlü güvenlik sunan bilgisayarlara sahip olun. Intel vPro® ile desteklenen Windows 11 Pro bilgisayarlar, hassas işletme bilgilerini çipten buluta kadar korur. Ayrıca, kuruluşunuzdaki en hassas verilerle çalışan kişiler için ekstra donanım ve yazılım koruması, güvenli çekirdeğe sahip Windows 11 bilgisayarlarda mevcuttur.

Microsoft 365 ile modern ofis

Intel vPro® platformuyla desteklenen Windows 11 Pro bilgisayarlar, Microsoft 3651 ile birlikte nerede olursanız olun üretkenliğinizi korumanızı sağlayan araçlar sunar.

İster bir kerelik satın alma modeli (Office Ev ve İş 2021) ister abonelik tabanlı Microsoft 365 olsun, işletmeniz için bilgisayar yenilemesi yapacağınız zaman en uygun üretkenlik araçlarını göz önünde bulundurmanın şimdi tam zamanı.

Daha fazla bilgi edinin >

Microsoft 365 İş Standart

Microsoft 365 İş Standart

Microsoft 365 İş Standart, işletmenizi güçlü üretkenlik uygulama ve hizmetleriyle yöneterek büyütmenize yardımcı olur. Microsoft 365 İş Standart'a dahil olan Microsoft Teams'in premium sürümü; toplantı kayıtları, telefon aramaları, sesli konferans, kullanıcı başına 1 TB dosya depolama alanı ve çok daha fazlasına sahiptir. Bir kullanıcı için cep telefonu, tablet ve bilgisayar dahil toplam beş cihazda tamamen yüklü Office uygulamaları için tek bir lisans kullanın. Microsoft'tan günün her saati telefon ve web desteğiyle Mac, iOS ve Android'de kullanılabilir.

Office Ev ve İş 2021

Office Ev ve İş 2021

Bildiğiniz Office artık daha modern. Office Ev ve İş 2021, işinizi yakından tanıdığınız üretkenlik araçlarıyla yönetmenize yardımcı olur. Outlook, Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'un† klasik sürümlerini içerir. Evdeki veya iş yerindeki 1 PC'de ya da Mac'te kullanılmak üzere tek seferlik satın alma içerir. Microsoft Teams'in ücretsiz sürümünde ücretsiz sohbet, arama uygulaması, toplantı planlama, kullanıcı başına 2 GB dosya depolama alanı ve konuk erişimi gibi özellikler bulunmaktadır.

Geri dönüşümle etki yaratma

Microsoft, çevre ilkelerimiz ve uygulamalarımız aracılığıyla çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve kamunun hem güvenliğini hem de sağlığını korumaya önem vermektedir. Microsoft, sürdürülebilir ürünler oluşturma konusunda duyarlı uygulamalar geliştirmek için sektör grupları ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışarak çevresel sürdürülebilirlikle ilgili bu taahhüdünü yerine getirmektedir. Microsoft, performansımızı iyileştirmek için çalışmanın yanı sıra amaçlar ve hedeflerle ilgili paydaşlarımızla etkileşim kurmayı sürdürüyor. Siz veya kuruluşunuz, eski donanımlarınızı geri dönüştürerek Microsoft'un sürdürülebilirlik girişimlerine katkıda bulunmak istiyorsanız daha fazla bilgi edinmek için lütfen Özgün Donatım Üreticileri web sitesini ziyaret edin. Microsoft'un geri dönüşüm taahhüdüyle ilgili daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edin.

Intel'in olumlu küresel etki taahhüdü, gezegendeki herkesin hayatını zenginleştiren bir teknoloji yaratma amaçlarında saklıdır. RISE Stratejisinin teknoloji ve kolektif eylemler aracılığıyla daha duyarlı, süreçte herkesin etkin rol oynayacağı sürdürülebilir bir dünya yaratma hedefi bulunmaktadır. Intel; küresel üretim operasyonları, değer zincirleri ve daha birçok alanda gerçekleştirdiği çalışmalarla dünya için duyarlı işler yapmaktadır. RISE stratejisi aracılığıyla Intel, mevcut fırsatları artırmaya devam ederek daha çeşitli ve herkesin katılım sağlayacağı bir çalışma ortamı oluşturmayı hedeflemektedir. Intel, daha sürdürülebilir bir dünya yaratmak ve karbon ayak izlerini azaltmak için çalışanlarını ve müşterilerini destekleyip yönlendiriyor. Intel'in RISE stratejisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitelerini ziyaret edin.

1 Microsoft 365 ayrı olarak satılır.
2 Bazı düzenlerin kullanılabilirliği ekran çözünürlüğüne ve ölçek ayarlarına bağlıdır.
3 Intel® Etkin Yönetim Teknolojisi, işletmeler için uzaktan yönetilebilirliğe yönelik tek kablosuz çözümdür. 2020 yılının Aralık ayında (Intel'in direktifiyle) IOActive tarafından; ince ve hafif Windows tabanlı bilgisayarlarda bant içi yazılım tabanlı uzaktan yönetim işlevleri, bant dışı donanım tabanlı uzaktan yönetim işlevleri ve bulut tabanlı destek konuları hakkında yapılan araştırmanın sonuçlarına göre. AMT, bir ağ bağlantısına ihtiyaç duyar ve bu ağın Wi-Fi bant dışı yönetimi için bilinen bir ağ olması gerekir. intel.com/PerformanceIndex adresinden daha fazla bilgi edinin. Sonuçlar değişiklik gösterebilir.
4 Gelecek bir sürümde sunulacak; görünüm değişiklik gösterebilir.
5 Donanıma bağlıdır. Görüntülü konferans uygulamaları ve hizmetleri ayrı olarak satılır.
6 Active Directory ve internet bağlantısı gereklidir; ayrı olarak satılır.
7 Simüle edilmiş standart yönetilen BT ortamındaki Intel Kablosuz (OTA) çok istemcili Wi-Fi testi, Wi-Fi 6/6E'nin Wi-Fi 5'e kıyasla sahip olduğu temel teknoloji avantajları sayesinde Skype görüntülü konferans gecikmesinde büyük bir azalma olduğunu vurguladı. 6 GHz Wi-Fi 6E'nin çalışması için bölgesel spektrum tahsisi ve gerekli düzenleyici sertifikalarla birlikte uygun işletim sistemleri ve Wi-Fi 6E'yi destekleyen yönlendiriciler/AP'ler/Ağ Geçitlerine sahip Intel® Wi-Fi 6E (Gig+) ürünlerinin kullanılması gerekir. Ayrıntılar için intel.com/PerformanceIndex (bağlantı) adresini ziyaret edin.
8 Windows Hello için biyometriye özel donanımlar, parmak izi okuyucusu, ışıklı kızılötesi sensörü veya başka bir biyometrik sensör gereklidir.
* Yalnızca PC'de. office.com/information adresinden daha fazla bilgi edinin (uyumlu mobil cihazlar dahil)
† OneNote özellikleri platforma göre değişiklik gösterir. https://aka.ms/onenote-office2019-faq
‡ Uygulama kullanılabilirliği cihaza/dile göre değişiklik gösterir. Windows 11 ve macOS'un uyumlu sürümleri ve diğer özellik gereksinimleri için office.com/systemrequirements adresine gidin.
**Uygulama ayrıca ücretsiz olarak tek başına da sunulmaktadır

 

Intel vPro®; üretkenlik, iş birliği ve içerik oluşturma konularında üstün performans sunmak üzere işletmelere yönelik olarak geliştirilmiştir. Intel® Donanım Kalkanı; işletim sistemi altı güvenliği, uygulama ve veri koruması, gelişmiş tehdit koruması gibi kapsamlı özellikler sağlar. Profesyonel sınıfındaki araçlar, kullanıcıların zorlayıcı iş yükleriyle mücadele ederken, yüksek düzeyde kişiselleştirilmiş koşullarda çok sayıda görevi aynı anda yapmasına olanak tanır. Tümü, işletmelere yönelik tek ve onaylı bir platforma entegre edilmiştir.

Intel® Etkin Yönetim Teknolojisi, işletmeler için uzaktan yönetilebilirliğe yönelik tek kablosuz çözümdür. 2020 yılının Aralık ayında (Intel'in direktifiyle) IOActive tarafından; ince ve hafif Windows tabanlı bilgisayarlarda bant içi yazılım tabanlı uzaktan yönetim işlevleri, bant dışı donanım tabanlı uzaktan yönetim işlevleri ve bulut tabanlı destek konuları hakkında yapılan araştırmanın sonuçlarına göre. AMT, bir ağ bağlantısına ihtiyaç duyar ve bu ağın Wi-Fi bant dışı yönetimi için bilinen bir ağ olması gerekir. intel.com/PerformanceIndex adresinden daha fazla bilgi edinin. Sonuçlar değişiklik gösterebilir.

Intel, güvenlik direncini değerlendiren özel ekiplerin desteğiyle güvenliğin sürecin her adımına entegre edildiği ürünler geliştirir. Intel, tek görevi bu olan güvenlik uzmanlarından oluşan ekiplerin gerçekleştirdiği testlere dayalı olarak güvenlik geliştirme döngüsünü başlangıçtan üretim aşamasına kadar uygular. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenliğe sahip değildir. www.intel.com/PerformanceIndex adresinden daha fazla bilgi edinin

Intel teknolojileri; etkin donanım, yazılım veya hizmet etkinleştirmesi gerektirebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenliğe sahip değildir. Maliyetleriniz ve sonuçlarınız değişiklik gösterebilir.

© Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları; Intel Corporation'ın veya yan kuruluşlarının ticari markalarıdır.