World Mobil`e özel casper.com.tr’de 1.000 TL’ye varan Worldpuan!

World Mobil`e özel casper.com.tr’de 1.000 TL’ye varan Worldpuan!

World Mobil`e özel casper.com.tr’den tek seferde yapılacak 5.000 TL – 14.999 TL arasındaki alışverişlere 500 TL, tek seferde yapılacak 15.000 TL ve üzeri alışverişlere 1.000 TL Worldpuan!

Kampanya Koşulları

World Mobil’e özel 6-30 Haziran 2023 tarihleri arasında casper.com.tr’den 5.000 TL – 14.999 TL arasındaki alışverişlere 500 TL, tek seferde yapılacak 15.000 TL ve üzeri alışverişlere 1.000 TL World Puan hediye edilecektir. Her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilecektir. Her müşterinin kazanabileceği maksimum Worldpuan 1000 TL`dir. Kampanya casper.com.tr’de geçerlidir, Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildi... Devamını Göster

World Mobil’e özel 6-30 Haziran 2023 tarihleri arasında casper.com.tr’den 5.000 TL – 14.999 TL arasındaki alışverişlere 500 TL, tek seferde yapılacak 15.000 TL ve üzeri alışverişlere 1.000 TL World Puan hediye edilecektir. Her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilecektir. Her müşterinin kazanabileceği maksimum Worldpuan 1000 TL`dir. Kampanya casper.com.tr’de geçerlidir, Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir. World Pay QR kod ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir. Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, Vakıfbank Worldcard`lar, Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade, ticari kartlar, ön ödemeli kartlar ve ekokartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya yalnızca online alışverişler dahil olup, fiziki mağazalardan yapılan harcamalar  dahil değildir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerlidir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Worldpuan ile yapılan alışverişler, taksitli alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır. Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 7 Temmuz 2023 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 7 Ağustos 2023’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 8 Ağustos 2023 tarihi itibariyle geri alınacaktır. Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.

Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.

Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz 6-30 Haziran 2023 tarihleri arasında, bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz. Metni okumak için :https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207

World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz. Yapı Kredi ve Casper kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.