1 Aylık XBOX  Game Pass Üyeliği

1 Aylık XBOX
Game Pass Üyeliği

Windows 11'li Excalibur Bilgisayarlar'da

Bilgisayar Oyuncuları İçin Tasarlandı

Windows 11’li Casper Excalibur Bilgisayarlarla Xbox masaüstü uygulaması ile oyun konsoluna ihtiyaç duymadan yüzlerce oyun arasından yeni favori oyununu keşfetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Xbox Game Pass ile kütüphaneye göz atabilir, önerileri görüntüleyebilir, türe göre filtreleyip ve tek bir düğmeye tıklayarak yeni favori oyununuzu keşfedebilirsin!

 

Bilgisayar Oyuncuları İçin Tasarlandı

Bağlanın ve Oynayın

En güncel ve en keyifli oyunları oynarken arkadaşlarının ne oynadığını takip edebilir ve onlarla sohbet edebilirsin. Gelişmiş özellikler, oyunlar arası geçiş yaptığında dahi sohbeti devam ettirmeni sağlar ve oyundan ödün vermeden konuşmaları takip edebilirsin!

Bağlanın ve Oynayın

Kampanya Koşulları

1- Kampanya; Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.  2- Kampanya stoklarla sınırlıdır. 3- Kampanya; Windows 11  lisansı ile birlikte, Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş’den satın alınan G770, G900, G911, E750 ve E600 model bilgisayarlarla birlikte, 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate üyeliğinin ücretsiz deneyimi imkanı olarak tanımlanmıştır.  4- Kampanyadan yararlanma hakkı sadece, Windows 11 lisanslı Casper Excalibur Bilgis... Devamını Göster

1- Kampanya; Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. 

2- Kampanya stoklarla sınırlıdır.

3- Kampanya; Windows 11  lisansı ile birlikte, Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş’den satın alınan G770, G900, G911, E750 ve E600 model bilgisayarlarla birlikte, 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate üyeliğinin ücretsiz deneyimi imkanı olarak tanımlanmıştır. 

4- Kampanyadan yararlanma hakkı sadece, Windows 11 lisanslı Casper Excalibur Bilgisayar satın alınması ile elde edilebilecektir. 

5- Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş; kampanya koşullarını, bitiş tarihini ve hediye ürünü haber vermeksizin, süresiz olarak değiştirme hakkını saklı tutar.

****  Windows 11 yüklü Casper Excalibur Bilgisayar satın alımlarını kapsar.

 

XBOX Gamepass Ultimate Kurulum Kılavuzu

Xbox game pass

Sıkça Sorulan Sorular

Xbox Game Pass, en son güncelleştirmeleri alınmış Windows 11 işletim sistemi üzerinde kullanılabilen, 100’den fazla oyuna aylık üyelik ile sınırsız erişim sağlanan bir online oyun mağazasıdır. Her ay onlarca yeni oyun eklenen oyun kütüphanesi ve özel indirimler ile birlikte, güncel oyunları anında oynama fırsatı sunar. 

Öncelikle Windows 11 yüklü bir Casper Excalibur Bilgisayara sahip olmalısınız. Sonrasında bilgisayarınızda ‘’ Microsoft Store ‘’ uygulamasını açın ve abonelik işlemlerini aşağıdaki linkte yer alan kılavuza göre yerine getirebilirsiniz.

https://bit.ly/xbox-kullanim-kilavuzu

Windows Mayıs 2019 (19H1 olarak da bilinir) güncelleştirmesinin kullanılabilirliği şu anda bazı müşterilere sunulmuyor olabilir. 

Microsoft Store'a giriş yapınız. Sol menüde bulunan bu cihaza dahildir seçeneğinden, “Pc için Xbox Game Pass(Beta) al” seçeneği bulunuyor ise; al diyerek aktifleştirme gerçekleştirebilirsiniz. 

Sürekli yeni oyunlar eklenir, bu nedenle kataloğa son eklenenleri görmek için sık sık kontrol etmeyi unutmayın! 

http://www.xbox.com/gamepass adresini ziyaret edin ve hem Xbox One konsolunuzda hem de Windows 10 bilgisayarınızda Xbox Live Gold ve Xbox GamePass'in tüm avantajlarından yararlanmak için Xbox Game Pass Ultimate'a katılın.

Windows 10 yüklü bir Casper Excalibur Bilgisayarda oynayabilirsiniz. Lütfen bilgisayarınızın özelliklerinin ve işletim sistemi sürümünün, geliştiricinin belirlediği minimum gereksinimleri karşıladığını onaylamak için her oyunun ayrıntılar sayfasına göz atın. Bazı oyunlar için en son Windows 10 güncelleştirmesi gerekebilir. 

Hayır, Xbox Live Gold gerekmiyor. Bilgisayarda çevrimiçi çok oyunculu oyunları oynamak için ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Çevrimiçi oyunları oynamak için kablolu veya kablosuz internet bağlantısına sahip olmanız yeterlidir.

Kampanya, Windows 11 işletim sistemi ile lisanslı satın alımlarda geçerlidir. FreeDos cihazlarda kampanya bulunmamaktadır. 

Xbox Game Pass üyeleri, üyelikleri iptal edilene / bitene kadar veya oyun Xbox Game Pass kütüphanesinden kaldırılana kadar bilgisayar oyunları kütüphanesindeki yüksek kaliteli oyunlara sınırsız erişebilir. 

Xbox Game Pass kütüphanesinden kaldırılsalar bile siz silmediğiniz sürece oyunlar sabit sürücünüzden silinmez. Ancak bir oyun Xbox Game Pass kütüphanesinden kaldırıldığında, oynamaya devam etmek için Xbox uygulamasından veya Microsoft Store'dan oyunun dijital kopyasını satın almanız gerekir. 

Xbox Game Pass kütüphanesinden bir oyun yüklendiyse fakat oynanamıyorsa, Xbox Game Pass üyeliğinizin aktif olduğundan ve oyunun güncel kütüphanede hâlâ bulunduğundan emin olun. Lütfen ayrıca bilgisayarınızın özelliklerinin ve işletim sistemi sürümünün geliştiricinin belirlediği minimum gereksinimleri karşıladığından emin olsun ve oyuna ait ayrıntılar sayfasına göz atın. Bazı oyunlar için en son Windows güncelleştirmesi gerekebilir. 

Xbox Game Pass üyeliğinizi yönetme veya iptal etmeyle ilgili bilgiler için  aşağıda yer alan kılavuza bakınız.

https://bit.ly/xbox-kullanim-kilavuzu

Ekran süresi sınırları, içerik filtreleri ve yetişkin satın alma onayı gibi Aile Ayarları hem Xbox One hem de Windows 11 için geçerlidir. Aile ayarlarınızı yapma ve yönetmenin en kolay yolu account.microsoft.com/family adresidir

Xbox Game Pass Bilgisayar üyeliği ile Windows 11 bilgisayarınızda Xbox Game Pass kütüphanesine erişim sağlarsınız. Xbox Game Pass'in tadını hem Windows 11 bilgisayarınızda hem de Xbox One konsolunuzda çıkarmak için Xbox Game Pass Ultimate'a katılın.

Türkiye’de online teknoloji alışverişi denildiğinde aklınıza gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’de alışverişin en güvenilir ve en sevilen adresi olarak birçok farklı teknoloji kategorisinde ürünü, milyonlarca farklı konfigürasyon seçeneği ile size sunuyoruz. En iyi kalitede ürünleri, rekabetçi en uygun fiyatlar ve farklı tasarımlar ile size sunmaya çalışıyoruz. Geniş kargo ağımız ile Türkiye’nin her il ve ilçesine gönderim sağlayabiliyor. Güvenli ödeme sistemimiz, cazip ödeme koşulları ve taksit imkanları ile online alışveriş siteleri arasından farkını göstererek online alışveriş deneyimini kolaylaştırıyoruz.

Casper Excalibur oyun bilgisayarları, performans modelleri ile dilediğiniz her yerde çalışmalarınızı sürdürebilir ve en güncel oyunları oynayabilirsiniz. Laptoplarımızın ve masaüstü PC modellerimizin tamamında Intel’in en güçlü işlemcileri ve NVIDIA’nın iş istasyonlarına ya da oyunlara özel geliştirdiği ekran kartları bulunmaktadır. Bu en güncel oyunları ve kurumsal programları performans sorunu yaşamadan çalıştırmanızı mümkün kılıyor. Excalibur performans modellerimiz Gaming yani Oyun Bilgisayarı olarak kullanılabilir. Ayrıca yüksek kalitede görüntü işleme ve gösterme işlevleri sayesinde Business ve Workstation alanlarında da kullanılabilir. Excalibur oyun bilgisayarı laptop modellerimiz Excalibur G770, Excalibur G750, Excalibur G860 ve Excalibur G900 olarak adlandırılmaktadır. Excalibur oyun bilgisayarı masaüstü PC modellerimiz ise Excalibur E600, Excalibur E630, Excalibur E700, Excalibur E800 ve Excalibur E830 olarak adlandırılmaktadır. Bütün modellerimiz sahip oldukları ekran boyutları, donanım, soğutma sistemi, ekran çözünürlüğü, işlemci, grafik kartı, ve daha birçok özelliğe bağlı olarak farklılıklar göstermektedir.

Excalibur G900 oyun bilgisayarı modeli, NVIDIA’nın mobil platformda sunduğu en yüksek ekran kartı olan GeForce RTX2080 ile isterseniz oyun dünyasının en yüksek performansını size sunar istersiniz de profesyonel yazılımlarda, çizim ve grafik programlarında en hızlı ve en yüksek teknolojiyi sağlar. İş hayatınızda, yüksek performanslı ve taşınabilirlik konusunda öne çıkan bir laptop kullanmayı istiyorsanız, 144Hz ekran yenileme hızına sahip, 2 kilogram ağırlığında ve sadece 19.9mm inceliğe sahip Excalibur G900 sizin için en uygun seçenek oluyor.
Sahip olduğu 5ms yenileme hızlı 15.6” boyutundaki ekranı size üç boyutlu tasarım uygulamalarını ve çeşitli mühendislik programlarını en etkin şekilde kullanabilme olanağı sunuyor. Casper Excalibur oyun bilgisayarı, çeşitli depolama, bellek, grafik kartı, işlemci, güç kaynağı, kablosuz bağlantı, soğutma sistemi ve ekran boyutu teknolojilerine bağlı olarak yaklaşık 15 milyon farklı opsiyon sunmaktadır. Bütçenize ve ihtiyacınıza göre konfigüre edebileceğiniz modeller her ürünün SATIN AL sayfalarında bulunmaktadır. Türkiye’nin en iyi servisini olma amacı ile geliştirdiğimiz servislerimizden 1 saat ve 24 saat servis imkanları alabilirsiniz. Ayrıca Excalibur modellerine özel ömür boyu ücretsiz bakım, Excalibur yerinde servis, Excalibur WhatsApp hattı, Jet ve Turbo servisler ile de her an yanınızdayız.