Yapı Kredi Kartlarına +4 Taksit!

Yapı Kredi Kartlarına +4 Taksit!

Casper.com.tr alışverişlerinizde Yapı Kredi'den +4 taksit imkanı! Alışverişinizi avantajlı fiyatlar, cazip ödeme koşulları ile hızlı ve güvenilir bir şekilde yapın!

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında taksitli alışverişleriniz için ilave +4 taksit verilecektir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları Anadolubank ve Vakıfbank bireysel kredi kartları dahildir. World Eko ve World Business Eko kartlar dahil değildir. BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtları gereğince; Bireysel kredi kartları ile cep telefonu alışverişleriniz tek çekim, beyaz eşya ürün grupları için 9 taksit, elektronik ürün grupları için 4 taksit; 5000 TL ve altında ka... Devamını Göster

  • Kampanya kapsamında taksitli alışverişleriniz için ilave +4 taksit verilecektir.
  • Kampanyaya tüm Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları Anadolubank ve Vakıfbank bireysel kredi kartları dahildir. World Eko ve World Business Eko kartlar dahil değildir.
  • BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtları gereğince; Bireysel kredi kartları ile cep telefonu alışverişleriniz tek çekim, beyaz eşya ürün grupları için 9 taksit, elektronik ürün grupları için 4 taksit; 5000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit yapılabilmektedir.
  • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
  • casper.com.tr ve Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.