Crusader Kings 3 Tours and Tournament'ın Çıkış Tarihi Ve Fiyatı Belli Oldu

06 Nisan 2023

Crusader Kings 3 Tours and Tournament'ın Çıkış Tarihi Ve Fiyatı Belli Oldu

Paradox Interactive'in beğeni toplayan ortaçağ dünyası strateji oyunu Crusader Kings 3’ün Tours and Tournaments genişletme paketi, 11 Mayıs'ta 280 TL karşılığında yola çıkmaya hazırlandığı onaylandı.

Tours and Tournaments, oyuncuların kendi hikayelerini yaratmalarına olanak sağlayan yeni maceralar ve aktiviteler içerecek. Bu maceralarda oyuncular; kavgacı rakiplerle karşılaşacak, vasallarıyla ilişki kuracak ve askeri hünerlerini gösterecekleri bir mızrak dövüşü diyarına yolculuk yapacak.

Tours and Tournaments (Turlar ve Turnuvalar) - Crusader Kings 3'ün geçtiğimiz yıl çıkan, bir çeşit dış mekan temasına sahip olan Royal Court'tan sonraki ikinci büyük genişlemesi. Örneğin bu "turlar", yeni bir seyahat sisteminin parçası olarak geliyor ve oyunculara kendi diyarlarında geçen mütevazı bir gezi planlamak için araçlar veriyor. Bu maceralarda oyuncular; kavgacı rakiplerle karşılaşacak, vasallarıyla ilişki kuracak ve askeri hünerlerini gösterecekleri bir mızrak dövüşü diyarına yolculuk yapacak.

Bu arada, turnuvalar haritanın çeşitli köşelerinde düzenlenebilir. Savaş gösterileri yakınlardaki soyluları ve gezgin şövalyeleri çeker ve oyuncuların sosyal duruşunu veya askeri hünerlerini ortaya çıkarma potensiyelini artırır. Ek olarak, oyuncuların en iyi şövalyeleri, hem kendilerine hem de liderlik ettikleri ordulara bonus veren özel unvanlar ve ödüllerle onurlandırılabilir.

Casper oyun bilgisayarı ve Excalibur oyunları

Turlar ve Turnuvaların Ana Oynanış Özellikleri Şunlardır : 

Büyük turnuvalar - Soyluları ve şövalyeleri çekmek için bir silah hüner gösterisine ev sahipliği yapın.

Büyük turlar - Onlara hediye etmek veya daha yüksek vergilerle şantaj yapmak için vasalların envanterini alarak krallığınızı keşfedin. 

Büyük düğünler - Vasalları kazanmak ve gücünüzü göstermek için kullanarak kendi düğününüz veya bir aile üyesinin düğünü için ayrıntılı bir tören düzenleyin. 

Seyahat sistemi - Bu etkinliklere ev sahipliği yapmanın yanı sıra, onlara da davet edilebilirsiniz. Bu etkinlikleri ziyaret edin ve kendi rotanızı seçin, uygar topraklardan daha güvenli yolu veya dağların ve derin ormanların arasından hızlı ve tehlikeli rotayı seçin. 

Şövalye Övgüleri - En sevdiğiniz ve en sadık şövalyelerinizi benzersiz unvanlar ve onlara bonuslar veren özel övgülerle onurlandırın. 

Yeni zırh tasarımları - Turnuva ve ödül sistemlerinin bir parçası olarak, çeşitli yüzyıllar boyunca tarihsel olarak doğru bir ton yeni zırh entegre edildi. 

Yeni kıyafetler - Orta Çağ'ın başından sonuna kadar moda tarihinin izini sürmek için çeşitli yeni kıyafet tasarımları eklendi. 

Çıkmasını sabırsızlıkla bekleyenlere şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için öncelikle üye girişi yapmanız gerekmektedir.