Tatilin Keyfini Öğrenciler Çıkaracak!

Tatilin Keyfini Öğrenciler Çıkaracak!

Ziller bu kez eğlenerek oyunları oynamak, keyifle dizi ve filmleri izlemek için çaldı. Sömestir tatilinin keyfini doyasıya çıkarmak isteyen öğrencilere de bu aktiviteleri gerçekleştirmek için en güzel karne hediyelerini sunuyoruz. Güç ve performansı tatilinizin her anına ve tüm ihtiyaçlara uygun şekilde yansıtma fırsatını sunan Casper sömestir kampanyasında; başta oyunlarda en yüksek performansı sağlayan Excalibur oyuncu bilgisayarları; E600, E750, G770, G900 ve G911  olmak üzere, Nirvana'nın performans ve şık tasarımlı C350, S500 ve X500  laptoplarında ve bol RGB'li gaming aksesuarlarda sürpriz indirimler sizi bekliyor.

Kampanya Koşulları

Kampanya; Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Kampanya; 7 Şubat 2022 tarihine kadar yürürlükte olacaktır. Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş; kampanya koşullarını ve bitiş tarihini süresiz olarak değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Devamını Göster

  • Kampanya; Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
  • Kampanya; 7 Şubat 2022 tarihine kadar yürürlükte olacaktır.
  • Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş; kampanya koşullarını ve bitiş tarihini süresiz olarak değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.