GeForce RTX™ 30 SERİSİ DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLAR

MÜKEMMEL OYUN DENEYİMİ
GeForce RTX™ 30 Serisi GPU'lar, oyuncular ve içerik üreticileri için dünyanın en hızlı dizüstü bilgisayarlarına güç veriyor. Bu GPU'lar en gerçekçi ışın izleme özellikli grafikler ve son teknoloji yapay zeka özellikleri elde etmeniz amacıyla bünyesinde yeni RT çekirdeklerini, tensör çekirdeklerini ve duraksız işlem özellikli çoklu işlemcileri barındıran, NVIDIA'nın ödüllü 2. nesil RTX mimarisi Ampere ile üretilmiştir. Yeni 3. Nesil Max Q teknolojilerine sahip GeForce dizüstü bilgisayarlar, yüksek performanslı dizüstü oyun bilgisayarlarını her zamankinden daha hızlı ve daha iyi hale getirmek için yapay zekayı ve yeni sistem optimizasyonlarını kullanır.

NVIDIA AMPERE MİMARİSİ

2. NESİL 
RT ÇEKİRDEKLERİ 
2 KAT FAZLA İŞLEME HIZI 

3. NESİL 
TENSÖR ÇEKİRDEKLERİ 
2 KATA KADAR DAHA FAZLA İŞLEME HIZI 

YENİ
 SM 
2 KAT FAZLA FP32 İŞLEME HIZI 
 

IŞIN İZLEME

Oyun grafiklerinin uzun yıllardır peşinde koşulan kilometre taşı olan ışın izleme, ışığın fiziksel davranışını simüle ederek, sinema kalitesindeki görüntüleri gerçek zamanlı işleme imkanını, görsel detay ve gerçekçilik gereksinimi en yüksek seviyede olan oyunlara dahi akıcı biçimde taşıyor.

IŞIN İZLEME

DLSS YAPAY ZEKA HIZLANDIRMASI

MAKSİMUM FPS. MAKSİMUM KALİTE. YAPAY ZEKA İLE GÜÇLENDİRİLDİ.
NVIDIA DLSS, GeForce RTX üzerindeki yapay zeka teknolojisiyle çalışan özel tensör çekirdeklerini kullanarak, görüntü kalitesinden ödün vermeden kare hızlarını artıran, teknolojide çığır açan bir yapay zeka destekli görüntü oluşturma teknolojisidir. NVIDIA DLSS sayesinde, inanılmaz bir görsel deneyim için gereken ayarları ve çözünürlük seviyesini en üst seviyeye çıkarabilir ve en yüksek performansı deneyimleyebilirsiniz. Yapay zeka devrimi oyun dünyasındaki yerini aldı.

3. NESİL MAX-Q TEKNOLOJİLER

Max-Q, ince ve hafif dizüstü oyun bilgisayarları üzerinde yüksek performans sunmak için tasarlanmış, sistem genelinde bir yaklaşımdır. Dizüstü bilgisayarın her yönü, yonga, yazılım, PCB tasarımı, güç teslimi ve termaller, güç ve performans için optimize edilmiştir. 3. Nesil Max Q teknolojilerimiz, yüksek performanslı dizüstü oyun bilgisayarlarını her zamankinden daha hızlı ve daha iyi hale getirmek için yapay zeka ve yeni sistem optimizasyonları kullanır.

YARATICILIĞINIZI GELİŞTİRİN

YARATICILIĞINIZI GELİŞTİRİN

GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarlar sayesinde yaratıcı projelerinize seviye atlatın. En popüler yaratıcı uygulamalarda yapay zeka hızlandırması sunar. Özel sürücülerin ve araçların yer aldığı NVIDIA Studio platformu tarafından desteklenir. Rekor sürede performans göstermek üzere üretilmiştir. Karmaşık 3B sahneleri işliyor, yüksek çözünürlüklü video düzenliyor veya en iyi enkodlama ve görüntü kalitesiyle canlı yayın yapıyor olmanız fark etmez; GeForce RTX dizüstü bilgisayarların sunduğu performans sayesinde işinizi en iyi şekilde ortaya koyabilirsiniz.

 ZAFERİ MİLİSANİYELER BELİRLER

ZAFERİ MİLİSANİYELER BELİRLER

NVIDIA Reflex, en üst düzey rekabet avantajını sunar. En düşük gecikme süresi. GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarlar ile güçlendirilen en iyi duyarlılık. Rekabetçi oyunlardaki sistem gecikmesini ölçüp optimize eden devrim niteliğindeki bir teknoloji paketi sayesinde hedefleri daha hızlı belirleyin, daha seri bir şekilde tepki verin ve hedef isabetinizi artırın.

YAPAY ZEKA İLE GÜÇLENDİRİLMİŞ YAYIN

YAPAY ZEKA İLE GÜÇLENDİRİLMİŞ YAYIN

Alanınızı bir mobil stüdyoya dönüştürün. NVIDIA Broadcast, sanal arka plan, gürültü giderme gibi güçlü yapay zeka özellikleriyle canlı yayınlarınızı, sesli sohbetlerinizi ve uzaktan toplantılarınızı bir üst düzeye taşır. GPU hızlandırmalı kodlama ise en iyi anlarınızı ayrıntılı bir biçimde göstermeniz için gereken performansı ve görüntü kalitesini sunar. GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarlar her seferinde canlı yayın, iş ve oyun için en gelişmiş yayın deneyimini sunar.

OKUL İÇİN YANINIZA EN İYİ ARAÇLARI ALIN

OKUL İÇİN YANINIZA EN İYİ ARAÇLARI ALIN

GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarlar, FeTeMM ve veri bilimlerinden yapay zeka tasarımına ve içerik oluşturmaya kadar en zorlayıcı ödevlerin üstesinden gelebilir. Simülasyon, modelleme ve veri bilimi iş süreçlerini hızlandırarak dizüstü bilgisayarlarında daha fazla performansa ihtiyaç duyan öğrenciler için idealdir. Yapay zeka ile güçlendirilen uzaktan öğrenme ve iş birliği özellikleri öğretmenler ve sınıf arkadaşları ile bağlantı kurmayı kolaylaştırır. Daha hızlı çalışın, daha akıllıca ders çalışın ve GeForce ile eğitiminizden en iyi şekilde yararlanın.

6 AYLIK GEFORCE NOW™ FOUNDERS ÜYELİĞİ

6 AYLIK GEFORCE NOW™ FOUNDERS ÜYELİĞİ

Yeni GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarınızla birlikte gelir. GeForce Now ile PC'nizi bir oyun bilgisayarından fazlasına dönüştürün. PC, Mac, Chromebook ve mobil cihazlarda kullanıma sunulan GeForce NOW, mükemmel RTX performansıyla tüm cihazlarınızda veri akışı yapabileceğiniz gücü sağlar. STEAM, Epic Games ve benzeri mağazalarda bulunan PC oyun kütüphanenize anında erişin. Founders üyesi olarak oyun sunucularına öncelikli erişime, daha uzun oturum sürelerine ve desteklenen oyunlarda RTX açma yetkisine sahip olursunuz. GeForce NOW artık sizin.

Şartlar ve koşullara tabidir.

EK ÖZELLİKLER

EK ÖZELLİKLER

Excalibur İle Mükemmel Oyun Deneyimi

GeForce RTX™ 30 Serisi Excalibur G870 dizüstü oyun bilgisayarlar şimdi çok özel fiyatlarla sunuluyor. Oyunda her zamankinden daha hızlı ve daha iyi olmak için fırsatları inceleyin.

Excalibur G870

G870.1265-DF60X-B
12. Nesil Intel® Core™ i7 12650H İşlemci
FreeDOS
32GB DDR4
NVIDIA® GeForce® RTX3060 6GB 192 Bit GDDR6
1TB M.2 SSD PCle 3.0 (Okuma: 2100MB/s - Yazma: 1700MB/s)


 

Excalibur G870

G870.1245-BV60X-B
12. Nesil Intel® Core™ i5 12450H İşlemci
FreeDOS  -  16GB DDR4
NVIDIA® GeForce® RTX3060 6GB 192 Bit GDDR6
500GB M.2 SSD PCle 3.0 (PCle; Okuma: 2300MB/s - Yazma: 1800MB/s)


 

 

Excalibur G870

G870.1265-DV60A-B
12. Nesil Intel® Core™ i7 12650H İşlemci
Windows 11 Home Single Language - 32GB DDR4
NVIDIA® GeForce® RTX3060 6GB 192 Bit GDDR6
500GB M.2 SSD PCle 3.0 (PCle; Okuma: 2300MB/s - Yazma: 1800MB/s)