Casper Nirvana C400

Yüksek Çözünürlük Sunar, Berrak ve Net Görüntü Sağlar

Casper Nirvana C400 laptop, FHD ekranıyla yapacağınız her işlemin en yüksek çözünürlükte, berrak ve net görüntü vermesini sağlar. Anti-Glare teknolojisi ışınların yansımasını engeller ve görüş kaliteniz düşmez.

Dikkat Çekici Modern Tasarım

Casper Nirvana C400 notebook, FHD ekranıyla yapacağınız her işlemin en yüksek çözünürlükte, berrak ve net görüntü vermesini sağlar. Anti-Glare teknolojisi ışınların yansımasını engeller ve görüş kaliteniz düşmez.

  • 1920x1080 Ekran Çözünürlüğü
  • Yansıtmasız EKran ANTI GLARE
Dikkat Çekici Modern Tasarım
İnce Çerçeve, Sınırsız Ekran

İnce Çerçeve, Sınırsız Ekran

14” ekran boyutu ve 4.49mm inceliğine sahip çerçevesi daha büyük bir görsel deneyim sunar. Böylece dikkatini dağılmadan geniş açıyla üretkenliğinize devam edersiniz.

  • 4.49mm Çerçeve İnceliği
  • %90’a Varan Ekran Gövde Oranı
  • 14” Ekran Boyutu

Sade, Şık ve Dayanıklı

Nirvana C400 metal yüzeyleri son teknolojik süreçlerden geçer ve kusursuz bir inceliktedir. Modern tasarımı her yerde dikkat çeker. Üstün metal kasasını da uzun yıllar boyunca dilediğiniz gibi kullanırsınız.

Sade, Şık ve Dayanıklı

Intel® Core™ İşlemci ile Optimize Performans

Nirvana C400 laptop sahip olduğu Core i3 işlemci ile sizlere 2.0Ghz işlem hızı sunar. Günlük kullanımlarda ya da  excel gibi programlar ile yapacağınız işlemlerinizde sizlere kesintisiz ve optimum üretkenlik sağlar. Takılma, yavaşlama yaşamadan işlerinizi kolayca yapabilir, videolar izleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Ergonomik Klavye Tasarımı

Casper Nirvana C400, günlük kullanım esnasında rahat ve uzun bir kullanım deneyimi sunan bir laptop... Makas mekanizması sayesinde
tuş basım ömrünü uzatır ve aynı zamanda tuş sesinin çıkmasını engellerken, kavisli yapısı da parmaklarınızın tuşa
tam oturmasını sağlar.

Hızlı ve Uzun Süreli Kullanım

Her Şey Artık Daha Hızlı

Her Şey Artık Daha Hızlı

M.2 SATA SSD teknolojisine sahip olan Nirvana C400, bilgisayarın açılırken, dosyaların transferinde ve yapılan diğer tüm işlemlerde size ultra hız sağlar. Toplantı sırasında bir sunumdan diğer sunuma geçerken hiç vakit kaybetmezsiniz.

Düşük Güç Tüketimi, Yüksek Performans

Düşük Güç Tüketimi, Yüksek Performans

4GB sistem belleğine sahip Nirvana C400 dizüstü bilgisayar, LPDDR3 teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji adını “Low Power”’dan almaktadır. Sizlere maksimum performansı sunarken, düşük güç tüketimini de beraberinde getirir. Yaklaşık 20% daha az enerji tüketimi ile Nirvana C400 laptop size daha uzun batarya ömrü sunar.

Hızlı ve Kolay Bağlantı

Nirvana C400, üzerinde bulunan HDMI girişi ile çok daha hızlı ve çok daha kaliteli, görüntü aktarımı sağlar. Herhangi bir dönüştürücüye ihtiyacınız olmadan ofiste ve toplantı salonlarında sunumunuzu kolayca aktarırsınız. 2 adet USB 3.0 girişi sayesinde dilediğiniz bağlantıyı kurmak artık daha kolay.

Windows 11 ile Her Şey Daha Kolay

Windows 11 hızlı başlar ve yüksek performansla çalışır. Sizi güvenli tutmak üzere üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullandığınız yazılım ve donanımlar ile uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Windows 11 ile Her Şey Daha Kolay

Diğer Laptop  Modelleri

Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper
Casper

Türkiye’de online teknoloji alışverişi denildiğinde aklınıza gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’de alışverişin en güvenilir ve en sevilen adresi olarak birçok farklı teknoloji kategorisinde ürünü, milyonlarca farklı konfigürasyon seçeneği ile size sunuyoruz. En iyi kalitede ürünleri, rekabetçi en uygun fiyatlar ve farklı tasarımlar ile size sunmaya çalışıyoruz. Geniş kargo ağımız ile Türkiye’nin her il ve ilçesine gönderim sağlayabiliyor. Güvenli ödeme sistemimiz, cazip ödeme koşulları ve taksit imkanları ile online alışveriş siteleri arasından farkını göstererek online alışveriş deneyimini kolaylaştırıyoruz.  

Casper Nirvana, notebook modelleri ile dilediğiniz her yerde çalışmalarınızı sürdürebilir ve en uygun laptopları oluşturabilirsiniz. Laptop, dizüstü PC modellerimizin tamamında Intel’in en güçlü işlemcileri bulunmaktadır. En güncel uygulamaları ve kurumsal programları performans sorunu yaşamadan çalıştırmanızı mümkün kılıyor. Casper Nirvana modellerimiz en uygun fiyatlarda hazırlanabilir. Casper Nirvana modellerimiz Casper Nirvana C300, Casper Nirvana C350, Casper Nirvana C400, Casper Nirvana C650 olarak adlandırılmaktadır. Bütün modellerimiz sahip oldukları ekran boyutları, donanım, Intel işlemci, ekran çözünürlüğü, işlemci, grafik kartı, depolama, SSD, HDD ve daha birçok özelliğe bağlı olarak farklılıklar göstermektedir.

Casper Nirvana C400 modeli, ince hafif ve metal dizüstü bilgisayarıdır. Ergonomik klavye Intel İ3 işlemci ie en iyi bilgisayardan biridir. SSD ile hızlı ve yüksek depolama seçeneği, FHD LED Ekran ile hem evde hem iş hayatınızda  yüksek performanslı ve ultra taşınabilir hafifliğe sahip bir laptop kullanmayı istiyorsanız, sadece 1.4kg hafifliğe sahip.  Casper Nirvana C400 4GB RAM ile en uygun fiyatlı ofis dizüstü biridir. USB 3.0 bağlantılı laptop ile hızlı data aktarımı yapılır. Casper Nirvana C400, çeşitli depolama, bellek, grafik kartı, işlemci, güç kaynağı, kablosuz bağlantı, teknolojilerine bağlı olarak yaklaşık 15 milyon farklı opsiyon sunmaktadır. Bütçenize ve ihtiyacınıza göre konfigüre edebileceğiniz modeller her ürünün SATIN AL sayfalarında bulunmaktadır.

Türkiye’nin en iyi servisi olma amacı ile geliştirdiğimiz servislerimizden 1 saat ve 24 saat servis imkanları alabilirsiniz. Ayrıca Casper Nirvana yerinde servis, WhatsApp hattı, Jet ve Turbo servisler ile de her an yanınızdayız.